Otwiera stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gov.plInstrukcja obsługiRedakcja Biuletynu
    Biuletyn Informacji Publicznej        
 Wersja do wydruku

Instrukcja obsługi

 

 

 

Szanowni Państwo

 

 

Internetowy Biuletyn Informacji Publicznej, zbudowany jest na zasadzie 'drzewa'. Aby uzyskać dostęp do interesujących Was informacji można skorzystać z menu biuletynu znajdującego się po lewej stronie okna. Menu zostało pogrupowane tak by maksymalnie ułatwić Wam poruszanie się po nim.

 

W celu znalezienia interesujących Was informacji można również skorzystać z wyszukiwarki która znajduje się po prawej stronie okna u góry ekranu. Aby to uczynić należy wpisać szukany "wyraz" i kliknąć przycisk 'Szukaj' lub naciskąć klawisz [Enter].

 

 

Pragniemy przypomnieć, że Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron, na których zostaje udostępniona informacja publiczna. Podstawowym zadaniem biuletynu jest ułatwienie dotarcia do informacji publicznej, dokumentów oraz do kompetentnych osób w danej jednostce. Nad aktualnością danych zawartych w Biuletynie, pieczę sprawuje Redakcja Biuletynu.

 

 

Chętnie poznamy wszelkie Państwa sugestie i uwagi techniczne związane z poprawieniem komfortu korzystania z biuletynu przez użytkowników. Prosimy o przesyłanie uwag na jeden z poniższych adresów:

 

info@matomsoft.pl       lub        edytorbip@matomsoft.pl

 

 

 

 

Z wyrazami Szacunku

 

Administrator Biuletynu

 

 

 

 

UWAGI TECHNICZNE

 

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.doc. Do przeglądania lub edycji dokumentów DOC należy używać programu Microsoft Word.

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.xls. Do przeglądania lub edycji dokumentów XLS należy używać programu Microsoft Excel.

 

Dokumenty oznaczone ikoną   są w formacie *.pdf. Do przeglądania dokumentów PDF należy używać programu Acrobat Reader.

 

Pliki do pobrania oznaczone ikoną    są w postaci spakowanej (format ZIP). Taki plik należy pobrać i rozpakować na dysku lokalnym dowolnym programem obsługującym format plików ZIP. W nowszych systemach operacyjnych nie ma potrzeby używania zewnętrznego programu do rozpakowywania gdyż sam system rozpoznaje pliki ZIP.

 

 

 

 

Darmowe programy do przeglądania i wydruku dokumentów znajdujących się w Biuletynie można pobrać poniżej (platforma Windows):

 

Word Viewer 97  (3,76 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów w formacie   DOC

 

Excel Viewer 97  (3,72 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów w formacie   XLS

 

Acrobat Reader 5.0.5a PL  (13,7 MB)

 - umożliwia odczytanie dokumentów w formacie   PDF

 

Adobe Reader 6.0 CE PL  (11,4 MB) - nowsza wersja

 - umożliwia odczytanie dokumentów w formacie   PDF

 

7-Zip 4.42 PL  (817 kB)

 - umożliwia rozpakowanie plików w formacie  ZIP

 

 

 


 Do góryRejestr zmian
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gostyniu 
ul. Wrocławska 250, tel. 65 572-01-11 
e-mail: mgops@gostyn.pl